Pénzügyi Tanácsadó – Váci út

A cégünkről:

A Finance Sales Hungary 11 éve üzemeltet megbecsült partnerünknél, a Tesco Globál Zrt.-nél pénzügyi partnerpontokat. Kirendeltségeinknél munkatársaink segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb pénzügyi konstrukció kiválasztásában.

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, tájékoztatása
  • Személyre szabott banki és biztosítási szolgáltatások bemutatása, szerződéskötés
  • A megkötött szerződések továbbítása a partner banknak és biztosítónak (Budapest Bank Zrt, Aegon Biztosító Zrt)
  • Csapatra vonatkozó, napi forgalomról szóló jelentés elkészítése

Elvárások:

  • Érettségi
  • Ügyfélorientált, üzletkötői szemlélet
  • Hatékony és meggyőző kommunikáció
  • Spontán szituációk talpraesett és magabiztos kezelése

Előnyök:

  • Azonnali munkakezdés
  • Rendelkezel MNB (PSZÁF) tanúsítvánnyal vagy azt kiváltó végzettséggel (banki/pénzügyi/alapdiploma)

Amit cserében kínálunk:

  • Teljes vagy részmunkaidős állás
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix alapbér, melyet felső korlát nélküli jutalékrendszer egészít ki
  • 1 hónapra előre egyeztetett, tervezhető beosztás
  • Állandó helyen történő munkavégzés – Tesco Pénzügyi Partner Pont
  • Munkába járás támogatása
  • Biztos munkahely – Vírushelyzet ideje alatt is végig működünk, sőt növekszünk
  • Szakmai végzettség szerzése
  • Kiegyensúlyozott munkakörnyezet
  • Ösztönző munkatársak, vezetők
  • Baráti, családias légkör

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Kihívásoktól vezérelve!
Connect with us