Pénzügyi Specialista kiemelkedő bérezéssel

Szolgáltató cég koreai partnercége számára Pénzügyi Specialista kollégát keres teljes munkaidőbe, kiemelkedő kereseti lehetőséggel most nyíló Komáromban található gyáregységébe.

Főbb feladatok, munkák

  • Pénzforgalommal kapcsolatos üzleti folyamatok végrehajtása, ellenőrzése
  • Pénzügyi elszámolások, havi zárások, nyilvántartások vezetése
  • Vevőszámlák elkészítése
  • Bejövő számlák kezelése, kapcsolódó folyamatok felügyelete
  • Pénzügyi vezető stratégiai támogatása, számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás szállítókkal, vevőkkel, bankokkal
  • Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelentések elkészítésében való aktív szerep

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú/mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-3 év multinacionális környezetben szerzett könyvelési tapasztalat,
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
  • Számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) és SAP system – haladó
  • Adó és számviteli jogszabályok ismerete
  • Termelő vállalatnál szerzett csoportszintű vezetői tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Multikulturális munkakörnyezet, európai színvonalú munkafeltételek és bérezés: mindez Magyarországon
  • Hosszú távú munkalehetőség egy most induló világszínvonalon élenjáró cégnél

Munkavégzés helye

  • Komárom

Jelentkezés: kizárólag fényképes önéletrajz alapján, melyet a toborzas@kangaroogroup.hu e-mail címre várunk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 24654074-2-43