Pénzügyi munkatárs 3 jelentekezés

Folyamatosan fejlődő csapatunkba az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégánkat PÉNZÜGYI MUNKATÁRS pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Projektek pénzügyi/adminisztratív nyomon követése
  • Szállítókkal való kapcsolattartás
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Számlázás
  • Könyvelőkkel kapcsolattartás/egyeztetés
  • Utalások megtervezése, előkészítése
  • Havi rendszeres riportok elkészítése
  • Biztosítások ügyintézése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség előny
  • Releváns építőipari szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés és magasfokú jártasság napi operatív pénzügyi tevékenységek terén elvárás
  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős Excel tudás, MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Bármely ERP rendszer használatában, bevezetésében szerzett ismeret előny
  • Terhelhetőség, pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, kihívásokkal teli feladatok: egy egyre növekvő szervezet működésének tökéletesítésében, finomításában vehet részt új kollégánk
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas és támogató csapat vagyunk
  • Céges masszázs szolgáltatás biztosítja a relaxálást, valamint kiváló kávé, cappuccino segíti a feltöltődést
  • Hangulatos csapatépítéseket és céges rendezvényeket szervezünk és megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak további sikereinkhez

Látogass el karrier oldalunkra is, ahol megtudhatod miért jó nálunk dolgozni!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13240567-2-42
Connect with us