Pénzügyi Koordinátor

 Milyen az ideális jelöltünk?

Olyan koordinátort keresünk, aki a pénzügyekben felelősségteljes és maximálisan megbízható, valamint agilis, lojális és hosszú távra tervez. Továbbá összhangba tudja hozni a csapatot, a közösség fejével gondolkodni. Képes megszervezni – ha kell újratervezni – a cég pénzügyi folyamatait.

A pénzügyi koordinátor feladatai:

– Pénzügyek és a számlázási folyamatok menedzselése

– Belső elszámolások, pénzügyi riportok készítése

– Pénzügyi döntések előkészítése, szakmailag megalapozott döntési javaslatokkal

– A pénzügyi asszisztensek irányítása és koordinálása, people menedzsment feladatok

– A cég költségvetésének állandó nyomon követése

További elvárások:

– Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség

– Min. 2-4 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat

– Folyékony/társalgási szintű angol nyelvtudás

Mit nyújtunk leendő kollégánknak?

– Nívós munkakörnyezet Budapest központi részén található, prémium kozmetikai centerben.

– Nemzetközileg elismert, stabil céges háttér

– Felkészült és elhivatott kollégák

– 9:00-17:00h-ig tartó munkaidő

– Kiemelten jó lokáció és megközelíthetőség

Jelentkezéseket fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint bérigény megjelölésével tudjuk elfogadni!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 26125165-2-41
Connect with us