Pénzügyi és könyvelést előkészítő feladatokat ellátó munkatársat keresünk!

Sandlander cégcsoport pénzügyi csapatához keresünk pénzügyi feladatokat  és könyvelés előkészítést  ellátó munkatársat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi végzettség
  • min. 3 éves pénzügyi tapasztalat
  • rendszer centrikus gondolkodás
  • jó analitikai készség
  • eredményorientáltság
  • Microsoft Office programok ismerete és használata

Az állás betöltésénél előnybe részesítjük:

  • SUP integrált rendszer ismeretét
  • Progression vállalatirányítási rendszer ismeretét
  • Könyvelési tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudást

Az állás betöltése esetén elvégzendő feladatok:

  • vevőszámlák naprakész kiállítása
  • banki pénzmozgások rögzítése
  • utalások bankba történő rögzítése
  • faktoráltatási tevékenység elvégzés
  • egyéb pénzügyi adminisztrációk elvégzése
  • kintlévőségek kezelése
  • kapcsolattartás vevőkkel és szállítókkal
  • beérkezett szállító számlák iktatása, rögzítése
  • beérkezett szállító számlák ellenőrzése számviteli szabályoknak megfelelőe
  • szolgáltató szerződések naprakész nyilvántartása
  • kapcsolattartás pénzügyi szolgáltatókkal
  • kimutatások, statisztikák készítése

Munkavégzés helye:

A cégcsoport hernádi központja

Írásban szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel Tóth Balázs ügyvezetőnél.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást