Pénzügyi asszisztens- Diákmunka!

FELADATOK

Alapvetően az elsődleges feladat a pénzügyes kollegák munkájának támogatása lenne.

  • Bejövő számlák iktatása
  • Bejövő számlák költséghelyekhez rendelése
  • Cégek/partnerek hívása
  • Postázás
  • Egyéb ad hoc adminisztrációs feladatok (pl. Az új válallatirányítási rendszer bevezetésével kapcsolatban)

Ezek egyébként érdeklődés és idő függvényében bővülhetnek más feladatokkal is.

FELTÉTEL
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Angol nyelv előny, de alapvetően nem elvárás
  • Precíz munkavégzés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel)
  • Kb. heti 25-30 óra, de ez nagyon rugalmas
  • Ne ijedj meg egy telefonhívástól
  • Határozott személyiség
  • Home office lehetőség nincs (elengedhetetlen a fizikai jelenlét a munkavégzéshez)
KEZDÉS
Interjú után azonnal
MUNKAIDŐ
H, Sz, CS, P 08:00-18:00 között, heti 25-30 munkaóra rugalmasan, hosszú távon!!!
MUNKA IDŐTARTAMA
hosszú távú
BRUTTÓ BÉR
1529 Ft/óra
MUNKAVÉGZÉS HELYE
III.kerület
MEGJEGYZES

Csak olyan diákok jelentkezését várjuk, akik hosszú távon tudnak dolgozni iskolai idő mellett is!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us