Pénztáros (XI. ker., Spar) 2 jelentekezés

XI. kerületi SPAR Market üzletünkbe új kollégát keresünk az alábbi pozícióba: Pénztáros

Az alábbi feladataid lesznek:
Kasszázás
Áru-, és árkihelyezés
Takarítási feladatok
Udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Amit kínálunk:
Az alapjövedelmen kívül: műszakpótlék, bérlet-támogatás, cafeteria, vásárlási kedvezmény
Azonnali, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
Változatos feladatok, családias, támogató munkahelyi légkör
Teljes vagy részmunkaidő igény szerint

Csatlakozz hozzánk, ha:
Megbízhatóan, lendületes végzed a rád bízott feladatokat
Szívesen és jól kommunikálsz
Kereskedelmi végzettség és a kereskedelem területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: 1119 Andor utca

Fényképes önéletrajzzal, PÉNZTÁROS-11 jeligével az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!