Pécelre keresünk végellenőrt!

Pécelre, egy járműipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalathoz keresünk tapasztalattal rendelkező VÉGELLENŐR kollégákat!

IDŐBEOSZTÁS: 3 műszakos, 8 órás munkarend

BÉREZÉS:

átlag nettó 220.000 Ft/hó

+ kiegészítő prémium

FELADATAID LESZNEK:

– termékek minőségügyi ellenőrzése kiszállítás előtt az előírásoknak megfelelően

– az elvégzett ellenőrzési eredmények dokumentálása számítógépen.

Előnyt jelent:

-tapasztalat termelésben végzett vizuális ellenőrzésben

INGYENES CÉGES BUSZ:

Nagykáta, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Tápióság, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Maglód, Isaszeg irányából

– e-mailben ‘Pécel-végellenőr’ megjelöléssel a toborzas@s-forras.hu címre

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13634773-2-42
Connect with us