Pátyra keresünk összeszerelő kollégákat!

Lépj be hozzánk és szerezd meg a br. 50.000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZT!
INGYENES CÉGES BUSZOK BUDAPESTRŐL IS!
Raktárba keresünk híradástechnikai és telekommunikációs alkatrész ÖSSZESZERELÉSRE munkavállalókat!
Feladatok: összeszerelés, tesztelés, csomagolás
💰Átlag bruttó BÉR: 270.000 – 310.000 Ft/hó
+17.000 Ft szép kártya
Amit kérünk: korábbi, operátor munkakörben szerzett tapasztalat.
🚌Céges buszok: Budapest, Oroszlány, Kecskéd, Környe, Tatabánya, Tata, Vértesszőlős, Óbarok, Budakeszi, Bicske, Páty, Biatorbágy irányából
Szállást nem tudunk biztosítani!
JELENTKEZNI ÍGY TUDSZ: 👇
– e-mailen „összeszerelő Bia vonzáskörzete” jeligére vagy
– a ‘Jelentkezés most’ gombra kattintva!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13634773-2-42
Connect with us