Pátyra keresünk készletellenőr kollégákat!

Jelentkezz KÉSZLETELLENŐRNEK és szerezd meg a Br. 100.000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZT!
Feladatok:
– Raktározási szoftverrendszer kezelése
– Készletellenőrzés
– Visszáru kezelés
– Leltározás
Munkavégzés helye: Páty
Amit kínálunk:
1-3 hónap: br. 290.000 Ft/hó
4-6 hónap: br. 294.000 Ft/hó
+ nettó 20.000 Ft cafetéria (OTP Szép kártyán)
7-12 hónap: br. 298.000 Ft/hó
Amit kérünk:
– korábbi készletellenőr munkakörben szerzett tapasztalat
– targoncavezető jogosítvány
– középfokú végzettség
Munkaidő: 2 műszakos (6:00-14:30 és 14:30-23:00)
INGYENES CÉGES BUSZ:
Budapest, Tatabánya, Zsámbék, Csákvár, Vértesboglár, Felcsút, Bicske, Etyek, Mány irányából ingyenesen megoldott.
Saját gépjárművel való bejárás esetén 15 Ft/km támogatás.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13634773-2-42
Connect with us