Pályakezdő építőipari szakember / Supervisor

Olyan szárnyait még bontogató supervisor munkatársat keresünk, aki nem egy „dobozban ülve” szeretné megkezdeni a karrierjét, hanem belevetné magát a csúszdaparkok változatos világába. Nem azt kérjük, hogy 25 évesen legyen 10 év tapasztalatod, hanem hogy legyen műszaki ismereted, és merj belevágni életed nagy vállalkozásába.

Feladatok

– Aquapark építések, bővítések és karbantartások helyszíni felügyelete, levezénylése

– Alvállalkozók és saját fizikai állomány tevékenységének koordinálása, irányítása, ellenőrzése

– Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal

– Szakszerű beüzemelés, de mindig mi csúszunk először

Elvárások

– Műszaki ismeretek és érdeklődés

– Nagyfokú mobilitás, bizonyítási vágy, nyitottság a változatos munkavégzésre. Röviden: „irodám az egész világ” szemlélet

– Angol nyelv középszintű ismerete: tudj kommunikálni külföldi partnereiddel szóban és írásban, és tudj rendelni egy sört munka után abban az országban, amelyikben éppen vagy

Előnyök

– Cseh és szlovák nyelvismeret vagy egyéb nyelvtudás

– „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

– Különleges, változatos projektek: nálunk nincs két ugyanolyan szerződés

– Valós gyakorlatszerzés és bizonyítási lehetőség az építőiparban

– Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, piacvezető magyar cég munkatársaként

– Családias hangulatú csapat, céges rendezvények

– Bejelentett főállású munkaviszony, kiszámítható havi bérezés

– Cafeteria

Információk

– Munkavégzés helye: budapesti telephelyünk (1037 Budapest, Törökkő utca 5-7.) és projekthelyszínek

– Munkaviszony: határozatlan

– Munkaidő: teljes

– Munkába lépés napja: megállapodás szerint

– Bérezés: havonta, egyedi megállapodás szerint nettó bérigény alapján

Várjuk jelentkezésed az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadod az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Álmokat építünk
Connect with us