Pályakarbantartó

Csepreg Város Önkormányzata 2019. március 1-től állást hirdet  Cserpeg  Város Malomkerti Sportlétesítménybe az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A Sportlétesítmény nyitvatartási idejének biztosítása
  • Pályák folyamatos karbantartása (fűnyírás, öntözés, karbantartás)
  • Mérkőzésekre való folyamatos felkészítés
  • Az épületek közti terület egyéb karbantartása és tisztítása
  • a játszótér és a rendezvénytér területének folyamatos karbantartása

Elvárások

  • erkölcsi bizonyítvány – 3 hónapnál nem régebbi
  • szgk. jogosítvány -( előny: traktor+szgk)
  • előny: mg-i gépszerelő végzettség, kertész végzettség

Amit kínálunk

  • Bérezés: 225.000 Ft/hó

személyesen: Vlasich Krisztián polgármester 9735 Csepreg Széchenyi tér 27. TEL. : 06-20-968-7350

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást