ÓVODAPEDAGÓGUS

Budapesti óvoda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság
  • Főiskolai szakirányú végzettség és szakképzettség
  • Az óvodapedagógiára vonatkozó szakmai ismeretek, a nevelőtestület jogkörébe tartozó intézményi dokumentumok, belső szabályzatok ismerete.
  • Pedagógiai-szakmai ellenőrzéssel, az intézményi önértékeléssel és a pedagógusminősítéssel kapcsolatos ismeretek. Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Pedagógusi elhivatottság, kiegyensúlyozottság, pontosság, megbízhatóság, türelem, etikus magatartás, jó humorérzék.
  • Példamutató magatartás és megjelenés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nevelői alkalmasság, különösen: jó kapcsolatteremtő képesség, empátia, kedves nyílt személyiség, jó szervezőképesség, önálló munkavégzés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nevelő- oktató munkáját az érvényben lévő pedagógiai alapdokumentumok határozzák meg.
  • Betartja a jogszabályok, a belső szabályzatok, valamint az országos pedagógiai-szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés előírásait.
  • Óvja a gyermekek jogait, tiszteli emberi méltóságukat.
  • A pedagógus a legjobb tudása szerint készül fel a tervszerű nevelőmunkára, elvégzi a tevékenységek előkészítésével és azok megtartásához kapcsolatos pedagógiai feladatokat.
  • A munkaköréhez kapcsolódó adminisztrációs feladatokat maradéktalanul ellátja.

Megbízóról:

  • Az Óvoda a Béke – Tatai úti lakótelepen, Angyalföld szívében található, 1988 óta működő 8 csoportos intézmény.
  • Épületegységet alkot a mellette lévő bölcsődével, iskolával – ezzel lehetőséget nyújt az intézményekben folyó nevelés folyamatosságára is.

Amit kínálunk:

  • Magas szakmai színvonalat képviselő, nyitott, empatikus vezetés
  • Vidám, jó hangulatú, összetartó, aktív, vegyes életkorú felnőtt közösség
  • Plusz juttatások
  • Lehetőség önképzésre, tovább tanulásra, önfejlesztésre
  • Biztos munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp745@worklife.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!