Óvodai konyhai alkalmazott (XII. ker.) 1 jelentekezés

Normafa Óvoda a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A § alapján pályázatot hirdet Konyhai alkalmazott munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Normafa Óvoda Budapest, 1121
A munkakörbe tartozó illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Konyhai (takarítási) feladatok elvégzése
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
• Szakmai tapasztalat
• magyar állampolgárság
• büntetlen előélet
• cselekvőképesség

Elektronikus úton az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen keresztül, önéletrajzzal, ÓVODA KONYHA tárgy megnevezéssel.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást