Otthonszakértő

Az Otthon Centrum Magyarország legelismertebb, piacvezető ingatlanforgalmazó cége, mely az elmúlt 15 év során számtalan díj és elismerés büszke tulajdonosa lett.

Országos hálózatunk működése alatt nyolcszor nyerte el a MAISZ Év Ingatlanforgalmazó díjat, továbbá az Innováció az ingatlanközvetítésben díj és az Év Franchise-hálózata díj tulajdonosai vagyunk. Az Otthon Centrum 10 éve folyamatosan megkapja a Superbrands címet, illetve 2010-től szintén minden évben a Magyar Brands címet is. 2018-ban pedig az Év Franchise Hálózata címet.

Csatlakozz Te is az Otthon Centrum debreceni csapatához, ahol vidéken
a 2017-2018. évi legkiemelkedőbb irodáinkat találod.

Tudtad, hogy ingatlanszakértő a 10 legjobban fizetett szakmák egyike?
A mi hivatásunk minden nehézségével együtt könnyen és gyorsan elsajátítható, mi pedig minden szakmai támogatást megadunk ahhoz, hogy felkészült otthonszakértővé válj! Csatlakozz hozzánk, ha fontosnak tartod az önállóságot,  rugalmasságot és sok pénzt szeretnél keresni!

VÁRUNK CSAPATUNKBA, HA

  • változatos és kihívásokkal teli munkára vágysz
  • képes vagy önálló munkavégzésre
  • akarsz és tudsz is szorgalmasan dolgozni, és sok pénzt keresni
  • nem ijedsz meg, ha megcsörren a telefon
  • szeretsz emberekkel foglalkozni

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Az első 3 hónap betanulási időszakában, megfelelő teljesítmény mellett FIX fizetés
  • több éves szakmai múlttal rendelkező csapat
  • folyamatos képzési lehetőség
  • sikeresen működő franchise hálózat által biztosított előnyök
  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő, önálló munkavégzési lehetőség
  • karrierprogram

FŐBB FELADATOK

  • eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése
  • eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása
  • vevő igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban

ELVÁRÁSOK

  • érettségi
  • jó kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó megjelenés

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást