Összeszerelői munkalehetőség Kecskeméten – INGYENES CÉGES BUSZJÁRATTAL!

Összeszerelőként egy kecskeméti cégnél fogsz dolgozni. Tiszta és klimatizált munkakörnyezetben kell majd bandázsolni, krimpelni, etikettezni és hasonló összeszerelői munkatevékenységet ülve ellátni.

Feladataid:

  • csatlakozók, kábelek, vezetékek előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő feldolgozása, szerelése
  • selejtes, hibás termékek kiválogatása

A munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Lesz egy fix alap béred, ami bruttó 840 Ft/óra
  • ezen felül kapsz minden hónapban 16.000 Ft cafeteriát
  • sőt, ha ügyes vagy prémiumot is elérhetsz (50 Ft plusz óránként)
  • térítjük a munkába járásodat – hogy a távolság se legyen akadály. Sőt egyes településekről ingyenes céges busszal járhatsz dolgozni (Tiszaalpár – Tiszakécske – Izsák – Lakitelek – Szentkirály – Kiskunfélegyháza – Nagykőrös – Katonatelep – Ágasegyháza)
  • Igénybe vehetsz különböző kedvezményeket (Családi adókedvezmény, Személyi kedvezmény)

Jellemző műszakbeosztás:

  • 06:00-14:00
  • 14:00-22:00

Jelentkezésed akkor várjuk, ha…

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Sikeresen kitöltesz egy pár logikai feladatból álló tesztet,
  • Jó látás szükséges, és a próbamunkán fontos, hogy milliméter pontossággal le tudj mérni néhány kábelt!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us