Összeszerelő pozíció kecskeméti műanyagipari és elektronikai gyártó cégnél, INGYENES vállalati járatokkal!

Összeszerelőként egy kecskeméti cégnél fogsz dolgozni. Tiszta és klimatizált munkakörnyezetben kell majd bányászati lámpákat és egyéb jelzőkészülékeket összeszerelni. A te feladatod lesz a kész termékek tesztelése is. Könnyen megtanulható munka, gyorsan bele fogsz tanulni!

A munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Lesz egy fix alap órabéred, ami bruttó 1050 forint,
  • ezen felül kapsz minden hónapban bruttó 26.300 forint cafeteriát, melynek típusát, Te választhatod ki (pl.: Erzsébet utalvány, SZÉP kártya, készpénz stb.),
  • kiemelt műszakpótlékot is adunk: 06:00-14:00 óráig 10%, 14:00-22:00 óráig 30%,
  • segítjük a munkába járásodat – hogy a távolság se legyen akadály. Egyes településekről ingyenes céges busszal járhatsz dolgozni (Kunszállás – Kerekegyháza – Nagykőrös – Kecskemét – Ballószög – Katonatelep – Hetényegyháza – Jakabszállás – Helvécia – Fülöpjakab)
  • ha nem látod a lakhelyed a felsorolt települések között, akkor se keseredj el! Jelentkezz bátran, és több jelentkező esetén, indítunk járatot!
  • Igénybe vehetsz különböző kedvezményeket (pl.: családi adókedvezmény, személyi kedvezmény stb.)
  • munkaruhádat biztosítjuk,
  • amennyiben szeretnél a munkanapjaidon friss, meleg ételt enni, erre is van lehetőséged partnercégünk üzemi konyhája által.

Jellemző műszakbeosztás:

  • 06:00 – 14:00
  • 14:00 – 22:00

Röviden, tömören tehát:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség,
  • képesség komplex feladatok elvégzésére,
  • műszaki beállítottság és tapasztalat,
  • 2 műszak: 6-14 óráig, 14-22 óráig,
  • alap órabér bruttó 1050 forint + kiemelt műszakpótlékok + plusz juttatások (cafeteria) + ingyenes vállalati járatok (megkereshető nettó havi bér: kb. 150.000 forint + cafeteria),
  • tiszta, igényes környezet,
  • kellemes hangulat,
  • hosszútávú munkalehetőség.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us