Összeszerelő- gépkezelő (Budapest X. kerület)

Megbízónk, az épületgépészeti piac számára állít elő termékeket, melyeket a végfelhasználás során víz- és gázcsőhálózatok, fűtési és klímarendszerek beépítésekor használnak. Megnövekedett feladataik ellátása érdekében keresünk munkatársat

 összeszerelő-gépkezelő

pozícióba

Feladatok:

  • a termelés során használt gépek alapanyag kiszolgálása
  • a gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása
  • a rábízott berendezések üzemeltetése az előírásoknak megfelelően
  • összeszerelési és csomagolási munkák elvégzése
  • a technológiai előírások és kezelési utasítások betartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • megbízható munkavégzés, terhelhetőség

Amit megbízónk kínál:

  • folyamatosan fejlődő munkakörnyezet és eszközpark
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlékok + egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezni az alábbi linken tud:

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us