Operátori állás (Esztergom)

Esztergomi partnercégünk részére termelési operátor kollégákat keresünk, bejelentett hosszú távú munkaviszonnyal és határozatlan idejű munkaszerződéssel!

A munkarend:

-8 órás műszakrendben hétfőtől-péntekig
– 2 műszakban

Feladatok:

– Precíz összeszerelési feladatok
– Ragasztásos, csavarozásos feladatok
– Gépek rendeltetés szerű használata

Amit kínálunk:

– Bérezés: bruttó havi bér: 194.083 Ft
– jelenléti prémium: 12.400 Ft
– teljesítmény prémium: 43.263 Ft
– Bejelentett hosszú távú munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
– Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
– Stabil vállalati háttér

Egyéb béren kívüli juttatások:

– Családi adókedvezmények igénybevétele
– Lehetőség a cég saját állományába történő átvételre
– Kiterjedt céges buszjárat (Szlovákiából is)

Ha szeretnél tagja lenni egy stabil vállalatnak, ahol a barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezetben dolgozhatsz, akkor jelentkezz, önéletrajzod elküldésével.

Vagy ha bármilyen kérdésed lenne, keress bátran a + 36 30 452- 7780-es telefonszámon

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us