Operátor (Tatabánya, Szállással)

CSOMAGOLÓ munkatársakat keresünk tatabányai munkavégzésre ingyenes szállással és céges buszjárattal!
Elvárás:
• Betöltött 18. életév
• Általános iskolai végzettség
• 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk:
• BÉREZÉS: piacképes órabér + műszakpótlékok + túlóra lehetőség + bónusz (Kb. Nettó 200.000 Ft)
• BÓNUSZOK: jelenléti, ajánlási, termelési és egyéb jutalmak
• Cafeteria 25.000 Ft/hó
• Ingyenes szállás – akár párok jelentkezését is várjuk!
• Tiszta, rendezett munkakörnyezet, saját öltözőszekrény
• Kiterjedt ingyenes céges buszjárat – Tatabánya, Oroszlány, Környe, Tata, Bicske, Szár, Szárliget, Vál, Tabajd, Vértesacsa, Alcsútdoboz, Felcsút, Nyergesújfalu, Lábatlan, Süttő, Neszmély, Dunaalmás, Dad, Szákszend, Bokod, Ács, Komárom, Mocsa, Kocs, Almásfüzitő, Naszály, Grébicspuszta, Mocsa, Tárkány, Nagyigmánd, Párkány, Dorog, Tokodaltáró, Tát, Héreg, Tarján, Kecskéd, Esztergom

• Műszakrend: 2 műszakos munkarendben (06:00-18:00 és 18:00-06:00 óráig). Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.
További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7783

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us