Operátor (Gyál)

Dolgoztál már gyárban? Épp állást keresel?

Akkor ez a lehetőség csak Rád vár!

Jelentkezz Operátornak egy amerikai partnercégünk gyáli telephelyére!

Munkavégzés helye: Gyál

Amit a Partnerünk kínál:

  • Elérhető nettó kereset: 226.000 – 242.000 Ft
  • Emelt műszakpótlékok (du. 20%, éj. 40%)
  • Egyéb juttatások – Cafetéria, teljesítménybónusz, munkaköri pótlék
  • Céges busz (Budapest több pontjából – Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány center, Ferihegy) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)

Feladataid lesznek:

  • Csomagolás, címkézés
  • Áru összekészítés, szortírozás
  • Elektronikai eszközök összeszerelése, szétszerelése
  • Tesztfunkciók futtatása

Elvárások ahhoz, hogy ott dolgozhass:

  • Alapfokú számítógépes ismeret – Excel, Outlook(e-mail)
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása (H-P, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 – 6:00 heti váltásban)

Munkakörnyezet:

  • Tiszta, rendezett gyári munkakörnyezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Várom jelentkezésedet az alábbi telefonszámon: 30/858-4633, vagy küldd el önéletrajzod a gombkoto.dorottya@pannonwork.hu e-mail címre!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us