Operátor állás 18. kerület

Egyszerű, könnyű operátori munkát keresel? Nem okoz gondot a 2 műszak vállalása?
Amiben számítunk rád:
• Elektronikai eszközök szétszerelése, összeszerelése
• Dokumentálás
Amivel értékeljük a munkádat:
• Alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, havi bónusz, műszakpótlék
• Elérhető nettó jövedelem: 219-235000 Ft
• Egyéb támogatások: ajándék utalványok, szemüveg támogatás, babaváró támogatás
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 15Ft/km)
• Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés
• Tiszta, igényes munkakörnyezet
• Összetartó csapat
Amit kérünk tőled
• Alapfokú végzettség
• Gyári tapasztalat
• Alapszintű számítógépes ismeretek (Excel, Outlook)
• 2 vagy 3 műszak vállalása
Jelentkezni a 0670/984-9687 telefonszámon lehet!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!