Online Marketing Asszisztens távmunka 6 jelentekezés

Alapfokú marketing ismeretekkel és gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk online marketing asszisztens munkakörbe,  főként otthoni munkavégzéssel, megújuló energiával foglalkozó cégünkhöz.

Feladatok: Aktív közreműködés online és egyéb marketing folyamatok kialakításában, létrehozásában.

Marketing szövegírás, tartalomkészítés, marketing kampány készítés, menedzselés, elemzések-mérések készítése.

Kit keresünk? Olyan munkatársat , aki szereti a kihívásokat, képes önállóan dolgozni, nem retten meg a munkától, önállóságtól. Rendelkezik alapvető marketing ismeretekkel, és gyakorlati tapasztalattal.

Aktív szerepet vállalt marketing kampányok lebonyolításában. Utánajár a dolgoknak, kezdeményez, nem passzív személyiség. Nyitott új ismeretek megtanulására, igénye van a fejlődésre.

Precíz, jó helyesíró, igényes munkát ad ki a kezéből.

Képességek / készségek:

  • alapvető marketing ismeretek/gyakorlat
  • alapvető jártasság az online kommunikációban
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • gyors és pontos munkavégzés
  • számítógép felhasználószintű ismerete
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • nyitottság tanulásra , fejlődésre, új ismeretek megszerzésére
  • precizitás
  • jó helyes -és szövegírói képesség
  • legalább 2-3 éves eredményes marketing tapasztalat

Bér : tapasztalattól, képességektől, készségektől, eredményektől függően : bruttó 350000-450000 Ft/hó

(teljes munkaidő és bejelentett fő állás)

A jelentkezéseket kizárólag írásban kérjük részletes önéletrajzzal és az alábbi kérdések részletes kifejtésével az iroda kukac tokyosolar pont hu email címre!

Kérdések:

Mit jelent számodra a marketing?

Pontosan mi az , amivel le tudod mérni, hogy egy marketing tevékenység sikeres volt -e vagy sem?

Írd le vázlatosan, hogy te hogyan töltöd marketingesként egy átlagos munkanapon a munkaidődet?

Fejtsd ki részletesen, miben nyilvánul meg számodra egy marketing feladat sikeres elvégzése?

Az eddigi marketing területen végzett munkád alapján, mi az, amiben erősnek érzed magad és mi az , amiben kevésbé?

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást