oktatás és vizsgaszervezés területére felnőttképzéssel foglalkozó munkatársat keresünk 3 jelentekezés

Közép-magyarországi régió (budapesti és székesfehérvári iroda)
oktatás és vizsgaszervezés területére
felnőttképzéssel foglalkozó munkatársat keresünk

Feladatok többek között:

Szakmai képzések és vizsgák, hatósági és szakmai programok, továbbképzések szervezése, lebonyolítása

Kapcsolattartás a képzésben résztvevőkkel, vizsgázókkal, oktatókkal, partnerekkel

Adminisztratív feladatok ellátása, a kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése, ellenőrzése

Marketing eszközök hatékony alkalmazása

Szolgáltatásaink értékesítése, ügyfélszolgálati feladatok

Elvárások:

precíz, lelkiismeretes önálló munkavégzés

jó kommunikációs készség

rendszerszemlélet

terhelhetőség, rugalmasság

MS Office (Word, Excel, Outlook) készségszintű ismerete

Amit nyújtunk:

Fő állású, határozatlan munkaviszony

Intenzív szakmai támogatás

Elkötelezett, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

 Budapesti és székesfehérvári irodáinkban.

Előnyök:

diploma és/vagy adminisztrációs, vizsga-/képzésszervezési, ügyfélszolgálati területen szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat

kreativitás

életfogytig tartó szemlélet: A tudás a legjobb befektetés

Jelentkezni kizárólag aktuális önéletrajz, motivációs levél és bruttó fizetési igény megküldésével.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást