NYUGDÍJAS munkatársakat. keresünk Csomagrendezésre, könnyű fizikai munkára NYUGDÍJAS munkatársakat.

Csomagrendezés

Partnercégünk részére keresünk Csomagrendezésre, könnyű fizikai munkára NYUGDÍJAS munkatársakat.

NETTÓ 185.000 Ft/hó és 210.000 Ft/ hó között 168 óra ledolgozása után

Munkavégzés helye: Budaörs, Budapest, VIII., XIV., Fót

Feladatok:

– Raklapok, görgős konténerek, dobozok és zsákok mozgatása pakolása

– PDA kezelés

Elvárások:

– Állandó nappalos munkarend vállalása   07:00-15:20

– Állandó délutános munkarend vállalása 13:25- 21:45

– Állandó éjszakás munkarend vállalása    22:00 – 6:20 vagy   00:00 – 08:20

– Fedhetetlen előélet erkölcsi bizonyítvány

– Alapfokú végzetség (8 általános)

– Öregségi (rendes) nyugdíjasnak kell lenni

Amit Kínálunk:

Nettó 185.000 Ft/hó és 210.000 Ft/ hó közötti jövedelem

– Hosszú távú munkalehetőség

– Ingyenes munkavédelmi cipő, kesztyű

– Céges buszjárat

– A munkahely tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Jelentkezni a következő lehetőségek egyikén a pozíció és hely megjelölésével

Tel: +36 70 881 0253 vagy SMS-ben

Tel: +36 70 881 0261 vagy SMS-ben

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 26147440213
Connect with us