NYUGDÍJAS munkatársakat Csomagszállításra, kézbesítésre, könnyű fizikai munkára Partnercégünk részére keresünk 1 jelentekezés

Csomagszállítás kézbesítés

Partnercégünk részére keresünk Csomagszállításra, kézbesítésre, könnyű fizikai munkára NYUGDÍJAS munkatársakat.

NETTÓ 220.000 Ft/ hó 168 óra ledolgozása után

Munkavégzés helye: Budapest VIII., IX., Budaörs, Fót

Feladatok:
– Házhozszállítás
– Csomag kézi feldolgozása
– Gépjárműbe pakolása
– Alkalmanként az áru ellenértékének átvétele
– PDA kezelés
– Menetokmányok vezetése

Elvárások:
– Állandó nappalos munkarend vállalása 07:00-17:00 változó végzéssel
– B kategóriás vezetői engedély
– Kisteherautón szerzett gyakorlat
– Fedhetetlen előélet erkölcsi bizonyítvány
– Alapfokú végzetség (8 általános)
– Öregségi (rendes) nyugdíjasnak kell lenni

Amit Kínálunk:
– Nettó 220.000 Ft/ hó jövedelem 168 óra ledolgozása után
– Hosszú távú munkalehetőség
– A munkavégzéshez a gépjárművet biztosítjuk
– A munkahely tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Jelentkezni a következő lehetőségek egyikén a pozíció és hely megjelölésével
Tel: +36 70 881 0253 vagy SMS-ben
Tel: +36 70 881 0261 vagy SMS-ben

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 26147440213
Connect with us