Nyugdíjas csomagoló munka 3 jelentekezés

Nyugdíjas Kollégák jelentkezést várjuk a gyáli ipari parkba csomagoló pozícióra, bruttó 1295 Ft-os órabérrel!

Stabil, hosszú távú munkalehetőségre vágyik?

Szívesen csatlakozna nyugdíjas csapatunkhoz?

Várjuk jelentkezést, nagy múltú Partnerünkhöz, csomagolói pozícióra!

Feladatok:

-hamburgerzsemlék szállításához használt tálcák szín szerinti válogatása

-göngyölegezés (1 tálca kb. 2-3 kg, ezeket kell toronyba összerakni, ezek magassága 2 m, 60 db tálca/torony)

-4 torony 1 göngyölegbe való összerakása

-hajtogatás, tálca tornyok pakolása

-alkalmanként címkézési feladatok

Elvárások:

-munka vállalása hosszú távon

-sportos, jó fizikum

-ápolt megjelenés

-udvarias személyiség

Munkával kapcsolatos egyéb információk:

-munkavégzés helye: Gyál-Ipari Park

-jelentkezéskor előny, ha Ön helyi vagy környékbeli lakos.

-órabér: nettó 1100 Ft,

-1 napos oktatáson való részvétel kötelező, ez előfordulhat, hogy Partnerünk csepeli telephelyén történik (Kérjük, csak abban az esetben jelentkezzen, ha Önnek ez nem akadály!)

-munkaidő: hétfőtől szombatig, napi 6 órában, rugalmasan heti pár nap, előre egyeztetett beosztás szerint (Kérjük, csak abban az esetben jelentkezzen, ha a rugalmas munkavégzést tudja vállalni!)

-a munkavégzés nyugdíjas szövetkezeten keresztül történik

-munkába lépés feltétele nyugdíjas törzsszám megléte

Munkát vállalni abban az esetben tud nálunk, amennyiben Ön öregségi nyugdíjban részesül, 40 év szolgálati jogviszonnyal rendelkező Hölgy, vagy átmeneti bányászjáradékban részesül és rendelkezik nyugdíjas törzsszámmal.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, job66251@prohumanallas.hu email címen, „csomagoló” jeligével!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást