Nyomdai gépmester

Ha elégedettséggel tölt el, hogy tudásodra alapozva helyzeteket tudsz megoldani. Ha büszke vagy arra, hogy értéket állítasz elő, igényes vagy, szereted a mozgalmasságot és a változatosságot, fejlődni akarsz, és mindez kapcsolódik a nyomtatott anyagok világához, akkor köztünk a helyed.

Több mint 25 éve a nyomtatásra tettük föl az életünket. Szeretjük, ha az ügyfél elégedetten veszi kezébe az általunk készített a könyveket, kiadványokat; termékcsomagolásokat, dobozokat. Technológiai hátterünkkel olyan egyedi termékeket készítünk, amelyek helyzetbe tudják hozni Partnereinket a piacon. Fejlődünk és fejlesztünk, ezért keresünk Téged ofszet gépmesteri pozícióba.

Amit kínálunk:

  • meghatározó szerepet a gyártási folyamatban,
  • folyamatos szakmai fejlődést, a legmodernebb gépparkkal dolgozunk,
  • alkotási lehetőséget, ahol próbára teheted a szépérzékedet
  • változatosságot, nálunk nincs két egyforma munkanap,
  • magas színvonalú, innovatív munkakörnyezetet,
  • fiatalos, dinamikus csapatot,
  • méltányos kezdő fizetést, fejlődéseddel együtt jár a karriered
  • megbízható munkaadói hátteret,

Ami az induláshoz szükséges:

  • jó műszaki érzék vagy ofszet nyomdagépkezelői tapasztalat – ha dolgoztál már valamilyen nyomdagépen előny lehet,
  • tudj önállóan feladatok és folyamatok mentén dolgozni,
  • szeress szépet csinálni,
  • szorgalom, megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás
  • középfokú műszakis végzettség vagy gimnáziumi érettségi,

Ha eddig más területen dolgoztál, vagy tanultál, és szeretnél új területen bizonyítani akkor gondolkodj el a fentieken, és ha a válaszod igen, jelentkezésedet motivációs levéllel és fényképes önéletrajzzal várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 11393982-2-06
Connect with us