Nyelvstúdió – Asszisztens 1 jelentekezés

Hollywood Nyelvstúdió Deák

A Stúdió 2017 őszén nyílt meg a legek utcájában Budapesten, 5 percre a Deák tértől. A csapatot fiatal Stúdió vezetők és asszisztensek adják, akik célul tűzték ki, hogy mint minden egyes Hollywood Nyelvstúdió, ők is minőségi nyelvoktatást biztosítsanak, teljesen másképp  mint ahogyan az megszokott.

Légy része egy energikus, motiváló és rendkívül vidám csapatnak, ahol tanulni és tanítani öröm!

Mit ajánlunk?

Változatos munka, jó csapat, folyamatos fejlődési lehetőség mind idegen  nyelvi, mind szakmai szinten, kommunikációs és vezetői skillek fejlesztése.

Feladatok

    • Tanulók kikérdezése
    • Szituációk eljátszása a tanulókkal
    • Tea felszolgálása
    • Adminisztráció

    Tanári végzettség nem szükséges, saját, jól bevált módszerrel dolgozunk.

Elvárások

    • felsőfokú tudásod (nyelvvizsga plusz, de nem szükséges) van angol nyelvből,
    • motivált vagy, minden új feladatban a saját fejlődési lehetőséged látod,
    • szeretsz emberekkel foglalkozni,
    • a csapatmunka a véredben van és
    • szomjazod az elismerést.

    Elsősorban diákokat, illetve részmunkaidőben gondolkozók jelentkezését várjuk.

Küldd el önéletrajzod motivációs levéllel együtt az anita.kocsis85@gmail.com email címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us