Nespresso kávégép promóter és kávébáros hostess 2 jelentekezés

Nespresso kávégép promóter és kávébáros hostess

Csatlakozz országos csapatunkhoz és legyél Te a Nespresso prémium márka nagykövete! Kiemelt értékesítési pontjainkon és Nespresso üzletekben számítunk a szakértő munkádra.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Vásárlók szakszerű kiszolgálása és tájékoztatása
  • Fogyasztói igények feltérképezése, termékek bemutatása, személyre szabott eladás
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Kávéreceptek készítése
  • A feladatkörhöz kapcsolódó szabályok és márka előírások ismerete, betartása
  • Nap végi riport készítése

Amit kínálunk:

  • Kiemelt alapbérezés és teljesítményarányos bónusz
  • Határozatlan idejű fő- / részmunkaidős állás
  • Professzionális csapat, motiváló munkaköri légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszútávra tervezhető munkahely
  • Munkaerőpiacon elismert referencia

Téged keresünk, amennyiben:

  • Igényes vagy a megjelenésedre és a környezetedre
  • Szeretsz emberek közt, áruházi környezetben dolgozni
  • A szabályokat betartod, felelősségteljes, eredményorientált gondolkodás jellemez
  • Kommunikációdat profin a vásárlók igényeihez igazítod
  • Képes vagy vásárlásra ösztönözni az érdeklődőket

Előnyt jelent számunka:

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Érdeklődés a barista szakma iránt

Munkavégzés helye: Budapest, Budaörs, Budakalász, Solymár, Csömör,

Veszprém, Kecskemét, Zalaegerszeg

Munkavégzés ideje: helyszínenként eltérő min. 6 óra/ nap – maximum 12 óra/ nap

Munkavégzés kezdete: azonnal

Feltétel: 2 napos tréningen való részvétel

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelelsz, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást, Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 24321815-2-43