Nemzetközi Ügyfélkapcsolati munkatárs

Ha beszélsz NÉMETÜL, és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, ne habozz, jelentkezz a UCC csapatába!

Szükséges nyelvi szint:

•        német nyelv tárgyalóképes szint (írásban és szóban)

•        előnyt jelent az angol nyelv középfokú ismerete

Milyen feladatokra számíthatsz?

•        Magas szintű ügyfélszolgálat telefonon keresztül, bejövő és kimenő hívások kezelése, ügyfelekkel történő együttműködés

•        Szakmai ügyfélkapcsolati feladatok ellátása

•        Az ügyfelek menedzselésével kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

•        Felmerülő problémák kezelése

Ami a munkavégzéshez szükséges lehet:

•        Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

•        Kiváló tárgyalási készség

•        A Microsoft Office Suite és az online alkalmazások szakértelme

•        Magas analitikai és problémamegoldó készségek

•        Magabiztos angol és spanyol vagy francia nyelvtudás

Amit nyújtani tudunk a számodra:

•        Versenyképes fizetési és juttatási csomag

•        Teljes munkaidős foglalkoztatás, napi 8 órás munkavégzéssel

•        Támogató vállalati kultúra és vezetés

•        Szakmai fejlesztési programok, képzés és oktatás támogatása

•        Családbarát munkahely

•        Nemzetközi karrierlehetőség

•        Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Miskolc

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz csapatunkba, és küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a karrier.mc@unitedcallcenters.hu e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Német
  • Ez a hirdetés lejárt!