Nemzetközi fuvarszervező

Pécsi központú, logisztikai szolgáltató céghez keresünk belföldi és nemzetközi fuvarok szervezésére egy felelősségteljes és megbízható kollégát!

Fuvarszervezőként a következő feladatok várnak:

  • fuvar adminisztráció, statisztikák és riportok készítése
  • fuvarozási folyamatok figyelemmel követése
  • megbízói megrendelések teljesítése
  • reklamációs folyamatok kezelése
  • havi jelentések készítése
  • folyamatos együttműködés az operatív kollégákkal
  • gépjárművezetők napi szintű koordinációja

Az elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • közúti fuvarozásra vonatkozó ismeretek
  • munkakör specifikus jogszabályok ismerete
  • 1-2 éves tapasztalat nemzetközi fuvarszervezésben
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás – napi szinten használni kell majd
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • felelősségteljes, proaktív személyiség
  • előny a német nyelvtudás.

Mi az, amire számíthat az új kolléga ebben a munkakörben?

  • Unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok.
  • Rugalmasságot igénylő változatosság.
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel.
  • Munkába járás támogatása.
  • Céges telefon, laptop.
  • Előrelépési lehetőség.

Ha szimpatikus a munka, önéletrajzzal lehet jelentkezni a megadott e-mail címen, ahol Dóra fogja átnézni a jelentkezéseket.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12637993214
Connect with us