Nemzetközi fuvarszervező (takarmány) – Hunland – Bugyi

Munkádra igényes vagy, nem ijedsz meg a váratlan helyzetektől, és szívesen dolgozol önállóan egy kisebb csapatban? Nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk Bugyin található telephelyére keressük talpraesett, takarmány fuvarozásban tapasztalt nemzetközi fuvarszervező kollégánkat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • teljes körűen koordinálod a nemzetközi takarmányfuvar-szervezési feladatokat: tervezés, kivitelezés, ellenőrzés
  • kapcsolatot tartasz a megbízókkal, alvállalkozókkal, gépjárművezetőkkel és a társosztályokkal
  • kezeled a fuvarok során felmerülő kérdéseket, megoldást adsz a problémás helyzetekre
  • koordinálod a gépjárművezetők munkáját, felügyeled a tachográf, és az egyéb nemzetközi szabályozások, korlátozások betartását
  • ellátod a szükséges adminisztratív feladatokat: árajánlatok, megbízások készítése, szerződéskötések

Milyen feltételekre számíthatsz?

  • barátságos és támogató munkahelyi légkörben tudsz dolgozni, illetve fejlődni
  • változatos, kihívást jelentő feladatokat nyújtunk
  • versenyképes munkabért kínálunk, mobiltelefont és laptopot biztosítunk
  • modern munkakörülmények között dolgozunk, holland tulajdonú 700 fős cégcsoportunk a felelős állattartás iránt elkötelezett
  • munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Ürbői út 41. (kizárólag gépjárművel megközelíthető telephely, munkába járás költségtérítés: 15 Ft/km)

Mit várunk tőled?

  • rendelkezel minimum 1 év takarmány fuvarozásban szerzett fuvarszervezői tapasztalattal, és legalább középfokú végzettséggel
  • magabiztosan kommunikálsz angolul (nem okoz gondot a telefonon történő ügyintézés)
  • nyitott, dinamikus és határozott vagy
  • munkádat önállóan, precízen és felelősségteljesen végzed, rendszerben gondolkodsz, megoldást keresel
  • magabiztosan kezeled az irodai szoftvereket
  • német nyelvtudás előny

Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével.

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol, Német
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12391309-4-13
Connect with us