Német nyelvű értékesítő

Sprichst du deutsch? Ha igen, jelentkezz a hazai vízicsúszda-ipar piacvezető vállalatához. Egy stabil, de izgalmas munkalehetőséggel várunk.

Feladatok

– Új ügyfeleket kutat fel

– Meglévő és új ügyfelek, kereskedőpartnerek látogatása (főként Ausztria és Németország területén), a hosszú távú kapcsolat kiépítése és fenntartása

– Ajánlatokat készít, feldolgozza a bejövő megrendeléseket

– Napi kapcsolatot tart ügyfeleinkkel, valamint a társosztályokkal

– Megszervezi, előkészíti a tárgyalásokat

– Egy-egy projektet folyamatosan végigkísér, ellenőrzi azok időbeni megvalósulását, egészen a lezárásig (készre jelentés, számlázás, szerződéses díjak befolyása)

Elvárások

– Középfokú végzettség

– Nagyon jó kommunikációs készség

– Német nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt

– “B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat

– Számítógép felhasználói szintű ismerete

– Rendszerszemlélet, jó szervezőkészség

– Precíz, önálló, proaktív munkavégzés képessége

 Előnyök

– Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

– Munkalehetőség egy stabil, magyar tulajdonú vállalatnál egy különleges építőipari területen

– Családias hangulatú csapat, céges rendezvények

– Bejelentett főállású munkaviszony, kiszámítható havi bérezés

– Cafeteria

Információk

– Munkavégzés helye: budapesti telephelyünk (1037 Budapest, Törökkő utca 5-7.), illetve bel- és külföldön, elsősorban Ausztriában és Németországban

– Munkaviszony: határozatlan

– Munkaidő: teljes

– Munkába lépés napja: megállapodás szerint

– Bérezés: havonta, egyedi megállapodás szerint nettó bérigény alapján

Várjuk jelentkezésed az et@eleven11.hu e-mail címre magyar és német nyelvű fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadod az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Álmokat építünk
Connect with us