Nanny / Babysitter

Debrecenben elő német családhoz 2 éves fiúgyermek mellé keresünk olyan fiatalos pótanyukát/pótnagymamát, aki szeretne egy kihívásokkal teli feladatkört ellátni egy szeretetteljes családi légkörben.

Gyermekkel kapcsolatos feladatok:
 A gyermek óvódába vitele, elhozatala (saját gépjármű használatával), közös játék a délutáni időszakban
 A gyermek ruháinak rendben tartása, mosása
 Szülők távolléte esetén az esti lefekvéshez kapcsolódó feladatok ellátása
 Néhány esetben a családdal való közös kül- és belföldi utazás során felvigyázás a gyermekre

Házfenntartással kapcsolatos feladatok:
 Bevásárlás a család szükségleteinek megfelelően (saját gépjármű használatával)
 Egyszerű, egészséges ételek elkészítése a család részére
 A ház takarítása, a mosott ruhák vasalása

Munkaidő:
• Keddtől – szombatig tartó időszakban előre láthatólag 10.00 – 18.30 óra közti időintervallumban

Juttatások:
 Teljes munkaidős foglalkoztatás
 Megfelelő kompenzációs csomag
 Útiköltség térítés

Angol nyelv ismerete kötelező, Német nyelv ismerete előny, de nem elvárás.
Jelentkezni 2019. január 31. napjáig kézzel írott magyar nyelvű bemutatkozó levél eljuttatásával lehet a 4025 Debrecen Piac utca 77. szám alá. „Nanny” megnevezést kérjük a borítékon jól láthatólag feltüntetni. Kérem, ne felejtse el megadni mobil elérhetőségét a bemutatkozó levélben.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol, Német, Magyar
  • Ez a hirdetés lejárt!