Műtőssegéd

Az Országos Gerincgyógyászati Központ a Budai Egészségközpont Szakkórháza

Műtőssegéd munkatársat keres!

Feladatok:

  • betegelőkészítési és betegfektetési folyamatok alkalmazása a műtétek folyamán,
  • gondoskodik a műtétek utáni berendezések szakszerű elrendezéséről,
  • műtőkbe bekészíti az aznapra szükséges dobozokat és tálcákat,
  • sebészeti képerősítő kezelése,
  • felel a műtő higiéniájáért.

Elvárások:

  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony,
  • kiemelet, versenyképes bérezés, egészségbiztosítás, cafeteria,
  • kiváló munkakörülmények,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • szakmai fejlődés lehetősége.

Munkarend: hétfőtől péntekig, hétvégi készenléti ügyelettel.

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az hr@bhc.hu e-mail címre várjuk!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12560044-2-43
Connect with us