Műszerész

Több mint 10 éves múlttal rendelkező, természetes hatóanyagokat tartalmazó gyógyhatású, egészségmegőrző és szépségápolási termékeket gyártó és forgalmazó vállalat várja új MŰSZERÉSZ kollégáját. Ha szeretnél ebben a bizonytalan járványügyi helyzetben egy stabil, kiszámítható munkahelyet, várjuk jelentkezésed!

Ezek a feladatok várnak Rád:

• Az üzemben működő gépek karbantartása, beállítása, javítása, működtetése
• A szükséges alkatrészek, anyagok pótlása
• Éves karbantartási terv elkészítése és kivitelezése
• Hibaelhárítás
• Dokumentáció

Elvárások

Tanulmányok
• Szakiskolai/Szakközépiskolai végzettség

Szakmai tapasztalat és ismeretek
• 1 – 3 év ipari létesítményekben szerzett szakmai tapasztalat

Személyes készségek és kompetenciák
• Önállóság
• Gyakorlatiasság, jó problémamegoldó képesség
• Jó állóképesség

Egyéb információ

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Stabilitás
• Egyműszakos, kiszámítható munkarend
Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
1 műszakos munkarend: H – Cs: 07:00-16:00, P: 07:00-13:30
Kezdés: Azonnal

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást