Kozmetikai eszközök gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha

Műszerészi tapasztalattal rendelkezel, főleg elektronikai készülékek gyártása és szerelése területén
Jó a kézügyességed, szívesen végzel akár monoton munkát is
Pontos, precíz munkavégzés jellemez
Terhelhető vagy, megbízhatóság és lojalitás jellemez

Az alábbi feladatokat bíznánk rád

Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok
Részegységek és készülékek szerelése
Gyártás során használatos készülékek kezelése, működésük során azok felügyelete
Kész termékek minőségellenőrzése
Gyártási területek rendjének fenntartása

Megbízóról

Kereken 40 éve egyike az intézményeket ellátó legtapasztaltabb márkáknak, és vezető szereplő az elektrokozmetika területén.
Számtalan saját fejlesztésével és szabadalmával aktívan meghatározza és újító erővel formálja a kozmetikai piacot.
A német cég magyarországi leányvállalataként feladatunk a kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezésk gyártása és folyamatos fejlesztése.
Megbízható minőségű termékeink a világ minden tájára eljutnak.

Amit neked kínálunk

Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, fejlődő, német anyavállalattal rendelkező cégnél
Egyműszakos munkarend
Pontos, időben utalt fizetés

Munkavégzés helye

Pilisvörösvár (Budapest határától 10 percre)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us