Műszakvezető

Kecskeméti partnerünkhöz keresünk, több műszakos munkarendbe Műszakvezetőt.

Feladatok:

  • Felelős a műszak vezetéséért, munkatársak vezetése és ellenőrzése
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, termelés irányítása
  • Kapacitástervezés (személyzet, üzemeltetési anyagok)
  • Leltár adminisztrálása

Elvárás:

  • Középfokú, kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • B- kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, pontosság

Előny:

  • Műszakvezetőként vagy csoportvezetőként szerzett tapasztalat
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér+ bónusz + cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, családias munkakörnyezet

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz elküldésével: info@insertus-hr.hu

Információ: : 06 20 361 75 31, 06 20 558 4770

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us