Műszakvezető (Szekszárd)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk magyarországi szervezetébe keresünk MŰSZAKVEZETŐ munkatársat.
Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek és szeretne hosszú távon egy érdekes pozícióban dolgozni, küldje el jelentkezését a megadott elérhetőségre.

Főbb feladatok, munkák

• A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítésének támogatása
• A területen dolgozó kollégák munkájának segítése, irányítása és ellenőrzése
• A soron következő termékek időben történő előkészítésének felügyelete
• Csoport jelenléti adatainak naprakész rögzítése és a termeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív tevékenység ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Minimum középfokú végzettség
• Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság
• Termelésben szerzett vezetői tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

• B kategóriás jogosítvány
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Br. 1800 Ft/óra + műszakpótlék + bónusz
• Hosszútávú, főállású munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződéssel
• Karrier lehetőség
• Folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
• Azonnali kezdés

Munkavégzés helye

  • Szekszárd

Munkaidő

• 3 műszakos munkarend

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást