műszaki menedzser pozícióba munkatársat keresünk

Európai Uniós pályázatok lebonyolításával foglalkozó cég
műszaki menedzser pozícióba munkatársat keres

Feladatok:
Projektek előkészítési szakaszban történő javaslattételi anyagának kidolgozása
Tervezési folyamatok támogatása
Létesítési és engedélyeztetési hatósági feladatok koordinálása
Közbeszerzési eljárások műszaki anyagainak összeállítása
Vállalkozóval és Műszaki ellenőrrel való folyamatos együttműködés
Kiviteli ütemtervek áttekintése, ellenőrzése
Kivitelezés rendszeres ellenőrzése
Elektronikus építési napló megnyitása és vezetése Megrendelői oldalról
A projektek kapcsán kapcsolattartás a szükséges szakhatóságokkal, részvétel a hatósági bejárásokon, az Ingatlan tulajdonosának és Munkáltató érdekeinek képviselete;
Az építkezés során felmerülő előre nem tervezhető feladatokra vonatkozó javaslattétel a Vezetőség felé a munkák műszaki tartalmának és költségeinek elfogadására;
Használatbavételi és üzemeltetési engedélyezési eljárások lebonyolítása

Szükséges legfontosabb képességek:
– jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
– más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
– önálló munkavégzés
– MS Office programok magabiztos használata
– CAD programok használata
– ÉTDR, e-építési napló és e-közmű használata előny de nem követelmény

Szükséges végzettség, tapasztalat:
egyetemi vagy főiskolai
– építész
– építőmérnök
– közlekedésmérnök
végzettség.
Műszaki menedzser hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalat előny, de nem követelmény.
„B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
– energikus, barátságos, fiatal csapat
– szakmai fejlődést inspiráló környezet
– belvárosi munkahely/telephely
– szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
– céges telefon
– kulcsos autó használata
– versenyképes fizetés

Szükséges nyelvtudás:
előny, de nem követelmény
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony
Azonnali kezdés
Munkavégzés helye:
Pécs
Kérjük, fizetési igény megjelölésével küldjék fényképes önéletrajzukat email címünkre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 23328558-2-02