Műszaki előkészítő

Cégünk generál kivitelezéssel foglalkozó magyar hátterű cég, mely székesfehérvári irodájába keresi műszaki előkészítő pozícióba, 25 év alatti munkatársát határozatlan időre.

Feladatok

– Tervből való olvasás
– Anyagmegrendelések lebonyolítása
– Árajánlatok bekérése, készítése
– Terc program használata
– Kapcsolattartás a partnerekkel
– Felmérések, elszámolások, teljesítés igazolások készítése

Elvárások

– Minimum OKJ-s vagy technikusi végzettség, a pozícióhoz tartozóan
– Számítógépes ismeretek (Word, Excel felhasználó szintű ismerete)
– Önállóság, Precizitás, Megbízhatóság

Előny

– “B” kategóriás jogosítvány

A fényképes önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címen: info@isoconstruct.hu, vagy személyesen, előzetes egyeztetés alapján.

Elérhetőség: Peresztegi-Nagy Nikolett, 06-70/624-6811

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást