Műszaki előkészítő 1 jelentekezés

Építőiparban tevékenykedő partnerük számára keresünk műszaki előkészítő pozícióba új munkatársakat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok
  • Műszaki dokumentációk áttekintése, előkészítése, kezelése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Költségvetés-árajánlat készítés, mennyiségi számítások, kalkulációk készítése, alvállalkozói ajánlatkérések, ezek összegzése előkészítése
  • Anyagrendelések, anyagszállítás koordinálása
  • Vállalkozói-beszállítói kapcsolattartás, műszaki egyeztetések
  • Adminisztratív feladatok ellátása, dokumentáció kezelése
  • Nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása

Feltételek
  • Építészmérnök/ Építőmérnök/ Egyéb műszaki végzettség
  • Magabiztos MS Office használat (főként Excel)
  • TERC program ismerete

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő, H-P 8:00-17:00

Bruttó bér
Bruttó 420.000 – 450.000 Ft/hó

Munkavégzés helye
1037 Budapest, Szépvölgyi út 41.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us