Műszaki előkészítő

AZ Alpok Terra Kft. tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkakörbe mélyépítési, útépítési projektek kivitelezéséhez.

Kiemelt feladatok:

Közbeszerzési és magánberuházások pályázatainak műszaki előkészítése, költségkalkulációk összeállítása

Tervdokumentáció műszaki felülvizsgálata, mennyiségek számítása

Árajánlatok bekérése, értékelése

Árelemzések készítése

A beszállítói ajánlatok műszaki értékelése

Alternatív műszaki megoldásra javaslatok kidolgozása

Elvárás:

Legalább szakközépiskolai, technikusi végzettség (építőipari területen)

Azonos vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelenthet, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Precíz, önálló munkavégzés

Megbízhatóság

Csapatszellem

Számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

Hosszú távú együttműködés

Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

Részvétel magas színvonalú, nagy volumenű projektekben

Szakmai gazdagodás lehetősége

Munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14854675-2-18
Connect with us