Műszaki asszisztens

A Gamma Zrt. 1920 óta működő, budapesti székhelyű, magyar tulajdonban lévő műszaki fejlesztő és gyártó cég. Budapesti irodánkba műszaki asszisztens kollégát keresünk.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, vagy felsőoktatási szakképesítés,
  • precizitás,
  • magas szintű angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office program kiváló ismerete,
  • önálló munkavégzés,
  • jó ügyintézői készség,
  • jó kommunikációs képesség,
  • kiváló helyesírás.

Előnyök:

  • projektkezelő szoftverek ismerete,
  • műszaki tervezői programok ismerete,
  • méréstechnikai ismeretek,
  • járműtechnikai ismeretek,

Feladatok:

  • műszaki leírások, műszaki ajánlatok összeállítása magyar és angol nyelven,
  • partnerekkel, részlegekkel történő kapcsolattartás, ügyintézés,
  • projektek nyomon követése, határidők ellenőrzése,
  • dokumentációk vezetése.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • innovatív környezet.
  • stabil munkahely,
  • fiatal kollégák,
  • új, változatos projektek és kihívások.
  • nagy múltú családias cég.

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a „gamma@gammatech.hu” címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us