Munkavédelmi gyakornok

Partnerünk a kormányrendszerek területén technológiavezető cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere. A budapesti leányvállalata 1999 óta foglalkozik személyautók elektromos kormányrendszerének fejlesztésével, a cégcsoporton belül egyedüli elektronikai és szoftverfejlesztési kompetencia központként.

Munkatársaikat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.?

?Csatlakozz csapatukhoz munkavédelmi gyakornokként!?

Feladatok:
? Információk kigyűjtése a vegyi anyagok biztonságtechnikai adatlapjából a kockázatértékelés táblázatba
? Adatok rögzítése a központi rendszerbe
? Kritikus eszközök listába rendezése
? Adminisztratív feladatok: nyomtatás, laminálás, dokumentumok kihelyezése
? Részvétel képzések szervezésében

Elvárások:
– Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony

Amit a partner biztosít:
? Részvétel nemzetközi projektekben
? Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
? Modern, fiatalos, multi környezet, kávé-, tea automaták

Munkaidő:
⏰Hétfőtől Péntekig, 8-18 óráig

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok)

Heti óraszám

20 óra

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Fizetés

Br. 1177 Ft/óra

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!