Műhajat és szépségápolási termékeket értékesítő szalonba boltvezetőt keresünk

Főbb feladatok, munkák

  • póthaj és ehhez kapcsolódó termékek értékesítése
  • kozmetikai termékek értékesítése
  • a szalon működésének biztosítása
  • kapcsolattartás a vásárlókkal, visszajelzések kezelése
  • akciók, promóciók szervezése, értesítések kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • kommunikációs szintű magyar és angol nyelv
  • hajkereskedési vagy fodrászati eszközök értékesítésében, vagy szalonokban szerzett tapasztalat
  • professzionális megjelenés és viselkedés
  • EU-ban lakóhellyel rendelkező személy
  • munkaidő: 10-19h

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • kozmetológia, fodrászat ill. hasonló képesítés
  • az aktuális hajviselési és póthaj trendek ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

  • Budapest, 5. kerület

Telefonon: +36704083560

We are looking for a shop attendant for a new Beauty Shop near Nyugati.

Responsibilities:

  • Manage sales of hair products
  • Support to ensure day-to-day salon operations run smoothly
  • Chat with customers, learn their preferences and build good relationships
  • Gather feedback from our clients and make sure they have a pleasant experience in our salon
  • Recommend seasonal promotions and discount packages to increase our clientele

Requirements:

  • Work experience as a Hair Salon Assistant Manager or similar role in the beauty industry
  • Experience in customer service is a plus
  • Up-to-date with hair trends (e.g. styles)
  • Additional certifications in Cosmetology, Beauty or relevant field is a plus
  • Speak fluently English and Hungarian
  • Professional appearance and demeanour
  • Working hours: 10-19h
  • EU resident

Salary:

Competitive salary based on experience and background.

Contact: +36704083560

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol