Mobiltelefon szerelő munkatársat keresünk 11. kerületi mintaboltunkba!

A Cordon Electronics Kft., 11. kerületi mintaboltjába munkatársat keres Mobiltelefon javító technikus munkakörbe.

Feladatok:

– a beérkező készülékek hibáinak reprodukálása, szét- illetve összeszerelés, alkatrész csere

– valamint a javításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

– érettségi

– műszaki érdeklődés

– hasonló területen szerzett tapasztalat nem szükséges

– számítógépes ismeretek

– pontos, precíz munkavégzés

– megbízhatóság

Amit kínálunk:

– stabil vállalati háttér

– hosszú távú munkavégzés

– 8 órás munkavégzés (egy műszakos munkarend)

– fiatalos légkör

– munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk: allas@cordongroup.hu

Tárgyban kérjük jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!