Minőségirányítási rendszermérnök 1 jelentekezés

Innovatív technológiák és gyártási folyamatok jellemzik a megbízónkat, tevékenységükkel hozzájárulnak az e-mobilitáshoz és elektromos közlekedési eszközök térnyeréséhez. Komárom-Esztergom megyében található újonnan épült gyáregységbe keresek Minőségirányítási rendszermérnök pozícióba új munkatársat, aki autóiparban szerzett tapasztalatával és szabványismeretével értékes tagja lenne a minőségügyi részlegnek.

Főbb feladatok, munkák

– A minőségügyi rendszer IATF 16494:2016 szerinti működtetése és fejlesztése a vevői követelményeknek megfelelően
– A minőségügyi rendszer dokumentációjának felügyelete és karbantartása
– Éves auditterv elkészítése, aktív részvétel a külső és belső auditok előkészítésében és lebonyolításában
– Minőségügyi oktatások szervezése és lebonyolítása;
– Változásmenedzsment kezelése és nyomonkövetése
– Minőségügyi riportok, kulcs-teljesítménymutatók meghatározása és felügyelete
– Vezetőségi átvizsgálások szervezése, felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások

– MSc/BSc, főiskolai végzettség
– Hasonló munkakörben szerzett autóipari tapasztalat
– Kommunikációképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
– ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5, Formel Q szabványok ismerete
– Minőségügyi technikák (8D , 5-Why, Ishikawa diagram, PFMEA, PFMCA, CP, SPC, Kaizen, 5S, APQP, PPAP, MSA, SIPOC) ismerete
– Határozott, rugalmas és célorientált személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

– mérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség

-autóipari szabványokkal kapcsolatos képzések, certifikációk megléte

Amit kínálunk

– Stabil lábakon álló vállalati és pénzügyi háttér, amely hosszú távú karrierlehetőség elérését biztosítja.
– A legújabb elektromos autókba szánt akkumulátor-gyártási technológia megismerésének lehetősége.
– Alapfizetés mellett cafeteria, étkezés hozzájárulás és benzinköltség hozzájárulás is része a juttatási csomagnak.
– Kiszámítható munkavégzés hétfőtől péntekig fix munkaidőben.
– Alulról szerveződő, újításokra nyitott szervezeti kultúra.

Munkavégzés helye

Komárom

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, jelentkezését naprakész angol vagy magyar önéletrajz csatolásával küldje.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us