Minőségellenőr munkák országszerte

Minőségellenőr pozícióba várjuk jelentkezését a következő városokba:

Miskolc, Mezőkövesd, Orosháza, Kecskemét, Budapest, Vác, Ecser, Dabas, Szekszárd, Bonyhád, Pécs, Kaposvár, Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Ajka, Székesfehérvár, Veszprém, Tatabánya, Győr, Mosonmagyaróvár

Főbb feladatok, munkák

  • Autóipari alkatrészek minőségellenőrzése a kiadott munkautasítások alapján

Az álláshoz tartozó elvárások

  • pontosság, precizitás
  • rugalmasság, mobilitás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • igényes, ingyenes szállás, (utazási/költözési segítség)
  • kiemelkedő bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség, jó csapat
  • munkaerő ajánlási jutalom (ajánljon minket ismerőseinek)
  • tiszta, rendezett munkakörülmények
  • folyamatos munkavégzés
  • azonnali munkába állás

Munkavégzés helye

  • Országszerte (Miskolc, Mezőkövesd, Orosháza, Kecskemét, Budapest, Vác, Ecser, Dabas, Szekszárd, Bonyhád, Pécs, Kaposvár, Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Ajka, Székesfehérvár, Veszprém, Tatabánya, Győr, Mosonmagyaróvár)

Jelentkezzen önéletrajzzal az allas@visverum.hu email címen. További információ: 06 20/275-7550

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13964472-2-42
  • Slogan Előttünk nincs lehetetlen, csak megoldásra váró feladat.
Connect with us